Hot! Вірність

Zentropa
Існує цінність, яка настільки близька до честі, що їх часто плутають і яка, проте, сьогодні викликає поблажливі посмішки, начебто сильних натур, ця цінність – вірність.

Це головна, виняткова цінність, основна опора сім’ї і, таким чином, європейського суспільства; яку останнім часом прийнято безжально відводити на задній план, неначе використаний аксесуар, який іноді приємно побачити, перегортаючи сторінки якогось роману, але тим більше «дивакуватому» в реальному житті.

Ще гірше те, дедалі більше стає популярним з насолодою вихвалятися своїми подвигами невірності, які по дурості, вважаються проявом вершин мужності, а насправді є бидлячою карикатурою.

В той час як, людину, навпаки, впізнають за її здатністю противитися своїм схильностям та дотримуватись обіцянок, жалюгідні когути пріапізму намагаються довести свою силу та свою перевагу за допомогою жестів, які імітують статевий акт і сьогодні стали такими буденними, що справляють враження лише на закомплексованих цнотливіців та розцяцькованих ідіотів, які вимірюють інтерес громадськості до власного життя кількістю візитів на тиждень .

Найбільш злісні дурні, об’єднані під стягом малозрозумілого язичництва, прагнуть відкинути будь-яку відповідальність, пояснюючи це «неприродним» характером моногамії, аргумент ом, який, за їх логікою, повинен засудити всі прояви духу та надбання цивілізації, від сміливості до милосердя, від альтруїзму до обов’язку, які нібито вже не «природні».

Найбільшим демагогам подобається блукати в туманних розбіжностях між «вірністю серця» і «невірністю тіла», впиваючись пишними софізмами і не робити нічого іншого, окрім інтелектуалізації їх абсолютної покори бажанням в найнижчій частині живота.

І здається, ніхто не помічає, що їхня сентиментально-сексуальна дромоманія є прямим впровадженням в інтимні стосунки кодексів та еталонів переможного пост-модерну: егоїзму, вимушеного гедонізму, інфантилізму, неономадизму, невротичного користолюбства, культу кількості, «перфомансу»…

Усі так само забули, що вірність цілісна, і від неї не можна відмовлятися частково,не зіпсувавши при цьому саму її сутність.

Між невірністю інтимною та невірністю на барикадах є лише одна різниця – в часі та обставинах.

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *