Hot! Велике витіснення

У Франції ведення статистики щодо складу населення за національною чи релігійною приналежністю заборонено, але деякі статистичні дані дають нам змогу отримати чітке бачення того, що французькі товариші називають «Великим витісненням».

Відразу після появи на світ дітей перевіряють на наявність серйозних хвороб. Одна з них, серповидноклітинна анемія є спадковим недугом, що вражає виключно людей, що мають походження з островів Карибського басейну та Африки, як Північної, так і південніше Сахари. Ці показники слугують надійним індикатором, щоб виявити частку населення, що не належить до числа корінних європейців (іншими словами «кольорових»). Ці дані доводять, що корінні європейці просто в головою поглинаються хвилями мігрантів та їх нащадками. За щонайбільше двадцять років батьківщина Мопасана та Наполеона стане африканською колонією, де мешкатиме кольорова більшість.

Нині більше ніж будь-коли раніше, ми мусимо забезпечити виживання нашого народу і майбутнє для наших дітей, сприяти збереженню всієї різноманітності людських культур, і не дати їм зникнути в потворному плавильному котлі глобалізму.

Так – самобутності! Ні – одноманітності!

Джерело даних: http://www.afdphe.org/sites/default/files/bilan_activite_2012.pdf

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *