Потреба нової людини

В сучасному світі, отруєному матеріалізмом і декадансом, слово Цінність набуло лише одного значення – виразника фінансової ціни чогось, чи когось. Цілком очевидно, що коли слова Цінність та Гроші стали синонімами і коли досягнення цієї «цінності» вважається за Найвище Благо – ніщо важливе, ніщо істотне не може тривати довго.

«Цінності» абортованих ембріонів вже не ототожнюють з жахом нищення життя, а лише з покращенням стану банківських рахунків фармакологічних картелів. «Цінності» тропічних джунглів не визначаються за екологічними критеріями, а просто перераховуються на те, скільки отруйних гамбургерів можна виробити завдяки землі, яка з’явиться після вирубки лісів.
Людина, яка пізнає правду і зрозуміє справжню природу «цінностей», стане кимось зовсім іншим. Стане Воїном-Філософом, який сповіщає про прихід духовного відродження. Цінності походять від Духу і становлять абсолютні мірила, за якими оцінюється наше життя. Існує ієрархічна шкала цінностей – деякі з них є об’єктивно важливіші, ніж інші. Очевидно, що логіка вимагає, щоб Найвища Цінність охоронялася і мала першість перед Нижчою Цінністю. Однак потрібно зрозуміти, що святим обов’язком воїнів є боронити усі цінності, оскільки вони між собою органічно пов’язані.

Внаслідок того, що наші люди перестали боронити Нижчі Цінності в житті, ми тепер знаходимося в місці, де не лише окремі цінності, але також Цінність сама в собі знаходиться під загрозою. Як боронити Абсолютну Цінність? Без сумніву, що не словами. Слова нічого не вартують, вони є зброєю демагогів і політичних шарлатанів. Обороняємо її, даючи реальні приклади. Ми мусимо постійно шукати очищення та освячення своєї душі, оскільки зло, залишаючись у наших серцях та помислах, точно буде діяти проти нашої шляхетної мети.

Нехай стара людина, яка є у кожному з нас, відійде і нехай виникне нова людина!

Дерек Холланд

Переклад: Ростислав Іваник

Джерело: http://www.nacjonalista.pl/2010/11/08/derek-holland-potrzeba-nowego-czlowieka/

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *