Місіонери національної революції

Нашою справою є присвятити усе правді, незалежно від миттєвого емоційного ставлення, від того, чи хтось піде з нами; від того, чи хтось нас підтримує, чи підтримки нам не дає. Це розум наказує нам приймати правду; правду, якій ми віддаємо наше життя”. – Хілер Беллок (Hilaire Belloc)

Життя активіста націоналістичного руху не є легким, оскільки є віддане боротьбі за Правду. Від початку світу могутні сили працювали над тим, щоб викорінити кожен елемент Правди, а на її місці збудувати імперію Безправ’я. Змагання поміж Добром та Злом були дійсно титанічними, впливаючи на долі людей, спільнот, націй та культур. Ця тема історії протягом віків невпинно фальшувалася.

Ця битва впродовж багатьох років ставала щораз більш запеклою, щораз більш жахливою. У певні періоди сили Правди будували греблі проти сил Царства Брехні, однак людська слабкість була постійною причиною знищення цих перепон.На сьогоднішній день сили зла, що заливають світ, є такі всеоохопні та настільки розповсюджені, що християни говорять про неминучу появу Антихриста, і навіть язичники говорять про «Сутінки Богів».

Ми можемо об’єктивно стверджувати, що люди – незалежно від того, коли вони жили – вірили, що їх існування піддавалося тиску зла. Як низько впаде рід людський до приходу Страшного Суду? Чи світ пізнає момент, коли сили деструкції знищать планету єдиним ударом? Чи коли-небудь настане час, коли думки, слова та вчинки будуть з’являтися на жест чи заклик бюрократів технократичної держави? Чи коли-небудь прийдуть сили, котрі могли б безпосередньо чи опосередковано контролювати життя мільярдів людей у всіх куточках планети?

Серйозні роздуми над вищезгаданими проблемами повинні привести нас до висновку, що сили репресії доведуть свої методи до досконалості. Але чи це значить, що ми повинні попасти в стан депресії та відмовитися від своїх ідеалів? Звісно що ні!

Національно-радикальна політика дає нам не лише стимул бачення краси Нового Шляху, але також вказує нову стратегію дій. Ця стратегія – це створення конкретного контрсвіту – через дії, що охоплюють кожен аспект життя, як індивідуального, так і суспільного. Це є протиставлення децентралізму – централізмові сучасного світу; ідеалізму – низькому прагматизму; честі – людській підлості. Цей контрсвіт вимагає від наших бойовиків місіонерського акту – повернення людям віри в Життя і Красу. Кредо духовності є причиною того, що Національна Революція не потребує тисяч батальйонів щоб перемогти – ми прагнемо дійти до сердець простих людей, до їх домівок, а не до банків та державної бюрократії. Ми будемо як вірус, який в непомітний спосіб буде свердлити організм системи та доведе його до смерті.
У школах, на підприємствах та в установах будуть створені незліченні комірки наших бойовиків. Ми будемо присутні в кожному об’єднанні: від захисників тварин – до екологістів, від дослідників народних традицій – до руху проти абортів. В суспільстві не залишиться групи, яка би не знала нашої назви та ідеології. Ми не можемо втратити жодного шансу пропагування наших ідей: чи то у формі листівок, плакатів, зустрічей, мітингів чи маніфестацій. Зміцнення нашого руху є обов’язком всіх наших членів та симпатиків. Система є як біблійний Голіаф, з величезною силою, в той час ми є як Давид, котрий для власного використання має не більше, ніж саму правду та справедливість. В той час коли Система здійснює владу за допомогою машин, наказів і сили, ми здійснюємо навернення людей за допомогою особистісного контакту, через зустрічі думок, сердець та душ.

Рятівна Національна Революція народиться з Правди та любові до наших націй. Наші активісти, а також всі ті, хто вірить в те, в що віримо ми, є місіонерами, місією яких є порятунок людей та культури. Якщо ти ще не з нами в цій шляхетній боротьбі – вставай до наших лав!

Дерек Холланд

Джерело: http://www.nacjonalista.pl/2010/04/17/derek-holland-misjonarze-narodowej-rewolucji/

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *