Hot! Геноцид Європи

Темні хмари окутали Європу. Європейські народи були цілковито зраджені своїми елітами. Розмах цієї змови не мав прецедентів в людській історії, наша панівна верхівка обернулась на простих лакеїв глобального капіталізму. Ці високооплачувані паразити вкрали в європейців всі засоби до існування, їхню землю, їхнє майбутнє і їхню самоповагу. Ці шльондри світу корпорацій прирекли Європу на нескінченне буйство розгніваних волоцюг і силою відібрали в європейців будь-які засоби самооборони.

Ми стали безсилими, ми втратили контроль над власним життям, в нас відібрали наше місце в цьому світі, наш дух знесилений. Те що колись було нашим, в нас відібрано геть і віддано жадібним чужинцям; наші святині спаплюжено і висміяно надмірними самозванцями; те, що колись було для нас рідним виродилось нині в щось чуже та потворне.

Десятиліттями європейців вчили ненавидіти і зневажати самих себе, цілі покоління європейців виросли з вірою, що світ був би кращим без них, вони виросли з відчуттям незносного тягаря нескінченного почуття вини білої людини. Європейцям постійно нагадували, що тільки через саморуйнування ми можемо спокутувати гріхи їхньої цивілізації.

Смерть Європи нині стала модою дня, наш занепад став ознакою прогресу, розпад традиційної Європи став означати рух уперед, навала хижаків проти Європи стала найновішим трендом, а самоненависть – невід’ємною ознакою інтелектуального мислення.

Нас закликали святкувати фізичний, інтелектуальний, культурний та духовний колапс нашої цивілізації. Нам вже промили мізки думкою по незворотність цього колапсу, що за законом природи, ми мусимо вимерти, а варварські орди біля наших воріт мають виграти.

Під прикриттям лібералізму, гуманізму і демократії європейців переконали вчинити етнічне самогубство – раса, що так багато досягла і переборола, обманом стала спрямована на власну кончину і до активного вживання в роль чужинцями на власній землі.

Ми є свідками найбільш зловісної і підступної змови в історії – змови про заміщення європейських народів, системної кампанії на відбирання в європейців права на існування, спершу через дегенерацію людей, а потім через розумову та фізичну дебілізацію задля паралізації здатності народу до спротиву, задля отруєння самого біологічного джерела звідки виростали в минулому всі наші великі справи. Зрештою, легше загнати до смерті табун кастратів, аніж горду расу воїнів, майстрів та шукачів пригод.

Кай Муррос

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *