Hot! До роковин барона Еволи

Барон Джуліо Чезаре Андрея Евола (19.05.1898 – 11.06.1974), більш знаний як Юліус Евола – італійський мислитель та езотерик. Він стверджував філософію, засновану на духовних цінностях аристократизму, мужності, традиціоналізму та героїзму.

«Моїми принципами є ті, які перед Французькою революцією, кожна пристойна людина вважала здоровими і нормальними».

Евола вірив, що людство живе в часи Калі Юги, Темні віки просякнуті матеріалістичними запитами, духовним забуттям і організованими збоченнями. Як протистояння цьому і заклик до відродження правічного, Евола пропонував його світ Традиції. Найголовніша трилогія праць Еволи включає «Постання проти сучасного світу», «Люди між руїн» та «Осідлати тигра». Як сказав один дослідник: «Ідеї Еволи можна розглядати як одні з найрадикальніших та послідовно анти ліберальних, антидемократичних та антипопулістських систем в ХХ столітті.» Більшість його теорій та праць зосереджено навколо виточеного та властивого тільки йому спіритуалізму та містицизму; внутрішнього життя. З під його пера вийшли книги присвячені таким темам як герметизм, метафізика війни та статі, тантра, буддизм, даосизм, сходження на гірські вершини, Святий Грааль, сутність та історія цивілізацій, питання занепаду та різні філософські та релігійні традиції як класичного звіту, так і Сходу.

Попри те, що Евола ніколи не був членом Національної фашистівської партії (і відкидав пропозиції вступити до неї), не був причетним до становлення Італійської соціальної республіки, і постійно критикував фашизм , називаючи себе антифашистом, він розглядав свою позицію близьку правим мислителям, бачив потенціал в цьому русі і прагнув реформувати його помилки, вирівнявши його на позицію зі своїми поглядами. Один з його успіхів були погляди на расове питання; духовне розуміння раси від Еволи здобуло поширення в Італії, як альтернатива чисто матеріалістичним редукціоністським концепціями популярним в Німеччині.

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *