Деякі речі мають бути сказані…

Валлійський актор Джон Ріс-Девіс, який у трилогії «Володар перснів» грає роль карлика Гімлі, заявив у журналі «World Magazine»: «Збільшення мусульманського населення в Європі – це демографічна катастрофа, яка загрожує західній цивілізації (…) Ніхто не хоче про це говорити, ніхто не наважується про це говорити, бо ми дуже обережні, як би не образити людей за расовою ознакою. (…). У 2050-му році 50% дітей у Голландії матимуть мусульманських предків. Я гадаю, Толкін повідомляє, що покоління будуть протистояти виклику. І що, якщо вони не прокинуться, щоб протистояти викликові, вони втратять свою цивілізацію. І це стосується мене. (…) Я – за традиційну культуру білої людини. Є багато людей, які не розуміють, наскільки хиткою є західна цивілізація, і які не розуміють краси.»

На вимогу англійських засобів масової інформації розкаятися, Джон Ріс-Девіс повторив: «Так, я абсолютно за традиційну культуру білої людини. Це – неймовірно красива, неймовірна чудова, неймовірно прекрасна цивілізація. Це не виключає інших культур, але це, звісно, не послаблює мою».

І, на додачу, проникливо: «Я так суттєво ховаю свою кар’єру у цих інтерв’ю, що аж боляче. Але я вважаю, що є питання, які вимагають чесних відповідей».

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *