Hot! Європейський фронт солідарності з Сирією

1. Розкажіть коротко нашим читачам про себе та вашу ініціативу – Європейський фронт солідарності з Сирією. Які організації та люди з яких середовищ беруть в ній участь?

Європейський фронт солідарності з Сирією постав в січні 2013 року після двох років співпраці між молодими італійськими активістами та сирійською громадою. В кінці 2012 року ми побачили, що в Європі багато людей поділяють нашу думку щодо подій, які відбуваються в Сирії, як також значну кількість сирійських громад, що організовують мітинги на підтримку боротьби хороброго президента Башара аль-Асада та Сирійської арабської армії. Тому ми зібрали контакти всіх цих організацій і разом створили рух, який нині об’єднує однодумців з Італії, Кіпру, Бельгії, Голландії, Фінляндії, Іспанії, Чехії, Польщі, Франції, Німеччини, Ірландії, Румунії, Великобританії, Шотландії, Швеції, Данії, України, Квебеку (Канада), а місяць тому ми створили Південноамериканський фронт солідарності з Сирією. Наша робота полягає в роз’ясненні людям правди про події в Сирії, але особливу увагу ми приділяємо таким заходам як конференції, засідання, мітинги, масова розклейка плакатів, наліпок, статей, тощо. Нашою метою є налагоджування зв’язків між сирійськими громадами та людьми, які підтримують спротив сирійської нації проти західного імперіалізму, європейського (з боку Франції та Великобританії) неоколоніалізму та ісламських терористів, які використовуючи ЗМІ поширюють брехню про справжню ситуацію в Сирії, де народ страждає від підлої війни, розгорнутої терористами, які вбивають невинних людей в ім’я глобалізації та економічних інтересів творців «нового світового порядку». Ми також працюємо над важливим проектом солідарності, про який буде оголошено 15 червня. Щодо ж до мене: моя ім’я Маттео Капонетті, я керівник італійської політичної асоціації «Зеніт», а також один з керівників та координаторів Європейського фронту солідарності з Сирією, як також доброволець благодійної організації «Solidaritè Identites».

Сайт асоціації «Зеніт»: http://www.associazioneculturalezenit.org/
Сайт організації Sol.ID: http://www.solidarite-identites.org/index.php?lang=en

Каса Паунд

2. Поясніть, будь ласка, чому корінним народам Європи важливо підтримувати Сирію?

Сирія – це країна вік якої сягає в історію на 10000 років, протягом яких там знаходили собі домівку 33 різних народи. Сирія дала Римській імперії багатьох імператорів, римських пап, і разом з Палестиною є батьківщиною Християнства. ЗМІ втовкмачують нам, що в Сирії триває громадянські війни, релігійний конфлікт, що тамтешнє населення страждає від лютої диктатури, живучи в злиднях, без елементарних людських прав, однак справжня ситуації в Сирії цілковито інакша. В Сирії мешкає 15 різних конфесій, що перебувають в мирі та взаємоповазі одна з одною.

Сирія має конституцію за якою люди можуть обирати своїх політичних представників з числа різних політичних партій. Сирія це світська держава, з соціалістичною та націоналістичною освітньою системою, де люди отримують від держави все необхідне для життя, з безоплатною освітою та медициною. Сирія разом з Ліваном та Іраном є єдиними країнами на Близькому Сході, де США не має своїх військових баз. Життя в Сирії цілковито відрізняється від того, що діється в Катарі та Саудівській Аравії, найкращих друзів західних країн. В цих країнах немає ані конституції, ані виборів, натомість там править теократична монархії. Катар для прикладу є найбільшою військовою базою на Близькому Сході. Жінки в цих країнах безправні, вони не мають права керувати машиною чи гуляти з чоловіками. Однак ворогом людства чомусь оголошено Сирію, а друзями наших країн є нафтодоларові мішки на зразок Катару чи Саудівської Аравії, а також небезпечні політичні партії на зразок «Братів мусульман». Ми мусимо підтримувати Сирію, оскільки Сирія є прикладом для всіх нас, Сирія бореться також і за нас з вами. Ціла сирійська нації обороняє власну країну і її незалежність від тероризму та медіа пропаганди, ця нація обороняє цінності своєї Батьківщини проти планів побудови «нового світового порядку». Ось чому надважливим завданням для всіх вільних європейців, що прагнуть істину та справедливість, підтримувати цю боротьбу.

3. Щоб ви відповіли людям, які закидають вам, що підтримуючи Сирію, ви занедбали боротьбу за збереження європейської ідентичності?

Підтримка Сирії важлива тому, що Сирія нині воює за власну ідентичність, це країна, що бореться проти сил які зруйнувати та зґвалтувати нашу любу Європу. Нагадаю вас, що в Сирії є люди, як в 18-19 років, не очікуючи особливої винагороди, покидають батьківські домівки, щоб померти обороняючи власну Батьківщину, власну націю та власні традиції. Для мене, немає нічого прекраснішого за це.

4. Яка реакція сирійського уряду на вашу боротьбу?

Ми сподіваємось відвідати Сирію в рамках нашого благодійного проекту, провести зустріч з сирійськими політиками та пояснити нашу позицію щодо цієї війни та, що ми робимо з цього приводу тут в Європі.

5. Чи можлива на вашу думку співпраця між сирійськими націоналістами / баасистами та європейськими націоналістами?

Я думаю, так. Ми маємо багато спільних позицій, але звісно всі ми різні, навіть італійці відрізняються від ірландців чи українців, однак я сподіваюсь наша співпраця таки налагодиться.

Башар аль-Асад

6. Які сили протистоять вам у вашій боротьбі на підтримку Сирії?

Кожного разу коли ми влаштовуємо акції солідарності з Сирією, з’являються якісь представники лівих рухів, які підтримують протилежну нам сторону. У випадку Сирії вони демонструють ідіотський спосіб мислення: вони щось торочать про права людини, класову боротьбу, антиімперіалізм та боротьбу проти війни, вони виступають проти націоналізму, релігії та антисіонізму; вони не можуть збагнути, що все народ Сирії, принаймні 80% точно, підтримує Башара аль-Асада й бореться за власну країну, цей відсоток включає навіть сирійських комуністів, оскільки ця боротьба для них означає оборону власної Батьківщини, прапор, традицій, культури, незалежності, їхній сімей та домівок.

Тому в Сирії релігійної, етнічної чи класової ворожнечі, натомість є народ, згуртований заради своєї країни, і цьому народу пощастило мати такого хороброго президента і мільйони героїв з Сирійської арабської армії, які ціною власного життя охороняють славу незалежної Сирії. Більшість з того, що говорять ліваки на підтримку заколотників це брудна брехня; єдина сила, і цього важко не помітити, яка бореться проти сіонізму, імперіалізму і західної агресії є сирійський уряд, і треба бути повністю божевільним щоб вважати інакше. Нашій боротьбі протистоять антифашисти, ЗМІ, офіційна мусульманська спільнота Італії, соціал-демократичні партії та єврейська громада. Біда в тому,що глобальна політична система доливає оливи у вогонь, 9 вересня 2001 року змінила глобальні політичні програми, і Сирія опинилась в сфері глобальних інтересів. І ця ситуація, варто зазначити не так мусить викликати сором в урядів країн, які історично є рабами потужніших сил, але в пересічних людей, які цілковито байдужі щодо подій навколо них, віддаючи перевагу копирсатись в своїх буденності, підкоряючись рішенням, які інші сили приймають за них. Вже не існує справжніх цінностей в житті, й ми вже не дбаємо про глибинні смисли які містять наші традиції та культура.

Раді були поспілкуватись з вами, бажаю всіляких гараздів нашим українським побратимам, а особливо товаришам, що втратили Дмитра з Львова. Сподіваємось побачити вам скоро в Римі та серед наших лав у спільній боротьбі!

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *