Hot! CasaPound: боротьба триває!

1. Що пов’язує тебе з Італією (робота, навчання, друзі)?

Моя сімя і мої побратими. Моя мати іммігрувала до Італії в кінці дев’яностих років. Довгий час була нелегальною іммігрантко, коли ж отримала документи на проживання, зробила мені запрошення і я переїхав у 18 річному віці до Італії. Саме так я потрапив до Італії.

2. Як ти потрапив до руху CasaPound? Чи належав до якогось руху в Україні?

Потрапив до казапаунд завдяки Себастіану – французькому активісту CasaPound, він є власником невеликого магазинчику в Римі. Якось я з двома побратимами з Росії потрапив в цей магазин і познайомився з ним. Він нам запропонував зробити невеличку екскурсію по головній будівлі CasaPound, ми погодились. В кінці екскурсії Себастіан нам розповів що на наступний день повинен бути марш антифи і вони можуть спробувати напасти на будівлю. Ми у свою чергу запропонували нашу допомогу. Це було в жовтні 2011, хто не пам’ятає тоді чорний блок (антифа) спалив пів риму. Звісно, пройшов ще місяць поки я став повноцінним активістом Казапаунд. Але саме цей день я вважаю початком моєї активності в організації. В Україні не належав ні до якого руху. Маю багато друзів націоналістів у Львові, звідки я родом.

3. Як відбувалось поширення руху на його початку? Навколо чого організовувались люди?

Спочатку це була не велика група людей, озброєних великим бажанням і готовими на будь-які самопожертви. Головне що треба зрозуміти, те що успіх Казапаунд не має якоїсь певної «магічної формули», вас може бути мало на початку, головне мати велике бажання і згуртований колектив. Навколо цієї спільноти зародився музичний колектив Zetazeroalfa, які за допомогою музики показували своє бачення світу. Так все починалось…

4. Чи велику роль грало захоплення приміщеннь?

Захоплення приміщень є дуже важливими для CasaPound з двох причин.

А) Це дозволяє конкретно допомогти нашому народу. В Італії в великих містах є велика проблема, помешкання коштують дуже дорого. Для нормальної сім’ї не можливо купити купити квартиру в Римі, чи Мілані, без позики в банку. Через економічну кризу деякі сім’ї змушені спати в машинах, або опиняються на вулиці. Завдяки захопленню приміщень ми даємо дах над головою цим людям.

Б) Тому що захоплення приміщень – це заняття політикою насправді, а не сидіння в інтернеті. Це виступи проти капіталізму, а не пусті балачки. Захоплення приміщень є нелегальним. Тому є ризик арешту, відкриття кримінальної справи, фізичного протистояння. В захопленому приміщенні повинні бути постійно люди, які чергують це велика відповідальність. Для нас це школа життя.

5. Як саме відбувається захоплення приміщень?

Перш за все знаходиться закинута будівля, яка більш-менш придатна для заселення. Власником цього будинку має бути держава, анонімна фірма або недобросовісний забудовник. Як бачите, ми не захоплюємо приміщення власниками яких є нормальні сім’ї. Ми поважаємо приватну власність сімей і наших громадян. Після того як находиться така будівля, ми зв’язуємось з сім’ями які мають потребу в житлі, приїжджаємо рано в ранці, заходимо і захоплюємо будівлю разом з сім’ями, які потребують житла. Після цього в районі де захоплена будівля роздаються з листівки, де ми пояснюємо хто ми і що ми хочемо цим зробити. Головне дати зрозуміти людям що ми не хочемо створити нове місце зустрічі для наркоманів, а допомагаємо нашому народові. Потім ми чекаємо поки приїде міліція і там готуємось до будь-чого, навіть самого гіршого.

6. Чи сильно змінювалась ідеологія, та основні завдання руху протягом його історії?

Ні, наша ідеологія залишилась тією самою. Ми намагаємось бути завжди самими собою і залишатись відповідними до наших ідей. Що стосується завдань, то такі фундаментальні – як діяти на благо нашого народу залишаються не змінним. В нас ще є тактичні завдання які появляються і зникають в залежності від обставин і часу. Такі завдання час від часу змінюються.

7. Поясніть основну мету і завдання руху.

Наша мета полягає в зміні нашої нації. Є декілька головних проблем в Італії. Це проблема житла, про яку я вже говорив. Це проблема політики поневолення яку ведуть банки, капіталізм, і іноземні сили, такі як сполучені Штати Америки. Наша мета перетворити корумповану державу в незалежну, сильну державу, яка діє в інтересах свого народу.

8. Які соціальні проекти в межах твого міста (Рим?) реалізуються зараз?

В нас є проекти «соціальний кредит» який надає можливість купувати сім’ям житло за доступними цінами, проект “час бути матерями” – це допомога працюючим матерям. Також періодично ми займаємось донорством крові, збираємо продукти для малозабезпечених і займаємось впорядкуванням найбільш деградованих районів міста і т.д.

9. Чи велику роль приділяєте екології? В чому це проявляється?

У нас є група захисників навколишнього середовища -“La foresta che avanza”. Вони ведуть боротьбу проти використання тварин в цирку, проти вівісекції, проти забудови міст.

10. Чи співпрацюєте ви з якимись рухами чи організаціями поза межами Італії?

Ні.

11. Чи правда, якщо говорити що ви створили своє міні-суспільство?

Казапаунд є згуртованою спільнотою яка моє свої власні політичні економічні і культурні структури. Ми намагаємось втілити наші ідеали які ми несемо в сучасному світі. Важливо зазначити що Казапаунд не якоюсь сектою, наші активісти працюють, вчаться, живуть в реальному світі і мають зовнішні зв’язки. Спільнота є сильною коли вона згуртована в середині, але в той же час є відкритою для зовнішнього світу.

Джерело: http://vk.com/nationalists

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *