Hot! Боснійський рух національної гордості

Розкажіть нам про історію та сьогодення Вашого руху.

Наш рух, Боснійський рух національної гордості, існує з 2009 року. Його заснувала група молодих чоловіків, які пишаються тим що вони босняки. В Боснії не існує нічого подібного. У босняків немає націоналістичних партій чи рухів, тому для більшості босняків, наш рух виглядає дуже дивним. Зазвичай, народ, та особливо ЗМІ, називають нас фашистами або нео-нацистами. На даний момент, наші найсильніші осередки в Тузлі та Сараєво.

Які головні проблеми нині стоять перед Боснією?

Список проблем, які стоять перед Боснією, дуже довгий, тому важко вирішити де саме почати. Теперішня ситуація в Боснії пов’язана здебільшого з історією, більшість проблем у Боснії мають свої коріння в минулому. Ви напевно знаєте, що нині в Боснії проживають “три конституційних народи” (босняки, хорвати, серби), що призводить до дуже складної політичної ситуації. Це також призвело до багатьох проблем в історії, ще з ХІХ століття, коли в Боснії з’явились терміни хорвати та серби. Як і більшістю європейських країн нині, Боснією керують корумповані політики які продають країну транснаціональним корпораціям. Щоб отримати гроші, вони готові на все. Крім того, в нас є три президенти (один від кожного «конституційного народу»). В цій ситуації зробити щось дуже важко – крім коли мова іде про підвищення зарплат для політиків або пограбування народу. Боснією керують так звані соціал-демократи, ліберали, старі комуністи, сербські та хорватські сепаратисти і так далі – зрозуміло, що в таких обставинах жодна країна не може нормально функціонувати.

Яке Ваше ставлення до ЄС і НАТО? Як бути таким країнам, як Україна чи Боснія, які не хочуть перебувати ні під імперським ярмом колишніх гнобителів, ні під західною гегемонією?

В офіційній програмі нашого руху написано: ми проти будь-яких союзів, які існують задля створення і поширення нового ліберального світового порядку (будь-то ЄС як політичний союз чи НАТО як військовий союз). Боснія має бути вільною країною з власною армією, яка в будь-який момент готова захищати свою країну. Теперішніми глобалізаційними процесами насправді керують сіоністські структури з однією метою – створення єдиного світового уряду, яка дозволить силам темряви керувати світом. Мета ЄС – створити одну європейську державу, з одним урядом, щоб Європою було легше керувати. Ми відкрито заявляємо, що ЄС – це масонське створіння. ЄС – важлива частина їхніх планів по тотальному контролю над усім світом. Вступити в ЄС означає втратити незалежність, незалежність, яка виборювалася кров’ю мільйонів людей в багатьох європейських країнах, особливо в маленьких країнах, на кшталт Боснії, в боротьбі проти старих імперій. ЄС не представляє народи Європи і не захищає їхні інтереси. ЄС забирає свободу у всіх країн-членів, особливо в маленьких країн (серед яких і ми), де люди змушені працювати як раби для Брюсселя. НАТО – це просто ще одна маленька частина великого проекту по створенню єдиного світового уряду, задля створення нового ліберального світового порядку. Вступ в НАТО став би катастрофою для нашої нації!

Країни, які хочуть залишитись вільними, повинні співпрацювати і підтримувати одна одну. Найкращий спосіб для цього – створення певного альянсу незалежних держав. Ми разом стали б значно сильнішими. Імперіалісти на сході та заході нині дуже сильні. Вони стараються взяти всі інші країни, особливо маленькі країни, під своїм контролем, зробити так, щоб всі країни служили їхнім інтересам. В них економіка сильніша, їхні країни багатші – тому маленьким країнам важко їм відмовляти. Саме таким чином працює ЄС. Якби імперіалісти на сході створили свій союз, все стало б навіть гірше (останнім часом можна все частіше чути про євразійський союз). Знову, буде холодна війна між сходом та заходом. В цій гонці смерті в маленьких країн мало шансів бути вільними та незалежними. Ми якраз це зараз бачимо в Україні, де змагаються Росія та захід – Росія напевно отримає щось, захід напевно отримає щось, а Україна нічого не отримає.

Це нам дуже нагадує те, що зробили німці та поляки з Польщею в 1940-х, або що хорвати і серби планували зробити з Боснією в 1990-х.

Як нам бути – це питання для політологів-геніїв. Але треба співпрацювати. На сьогодні, найкращий шлях – створення союзу незалежних держав. Єдине питання – наскільки це можливо сьогодні.

Які у Вашого руху економічні, соціальні та екологічні засади?

Економічні питання: Ми проти сучасної банківської системи. Банки повинні служити людям, а не навпаки. В нашій програмі багато написано про створення певного простору, де був би вільним рух людей, послуг, капіталу і так далі. Разом з цим, багато написано і про потребу сильного захисту вітчизняного виробника, залучення молоді до робочої сили, методи боротьби з безробіттям і так далі.

Соціальні питання: найголовніше – національна єдність. Ми вважаємо, що насправді не важливо, які економічні погляди в людини (ближчі до капіталістичних чи ближчі до соціалістичних). Найголовніше – політика, яка країною керує. Націоналістичний соціалізм – це коли все в руках держави, як у типових соціалістичних країнах, просто з націоналістичним урядом. Націоналістичний капіталізм – це коли все у руках корпорацій, приватних інвесторів і так далі – за умови, що ці корпорації чи інвестори вітчизняні. Якщо підсумовувати, найголовніше, щоб політика яка стояла над усіма процесами в державі була націоналістичною.

Екологічні питання: ми за відновлювану енергетику, яка не забруднює довкілля (сонячна енергія, гідроенергетика, вітроенергетика). Ми хочемо розібратись з нелегальними сміттєзвалищами, і підтримувати процес переходу машин на еко-двигуни.

Які Ваші поради для українських націоналістів?

Думати вільними, і в кінці-кінців бути вільними. Захищати свої сім’ї, свій народ і свою країну – у Вас є на це право! Ніколи не дозволяйте нікому повести Вас на неправильний шлях – у Вас є власний шлях. Ми знаємо, що справжні націоналісти в кожній країні, як в Боснії, так і в Україні і взагалі всюди – це єдині люди, які воістину хочуть врятувати свою батьківщину і свій народ. Тому у нас усіх є обов’язок – переконати людей, що треба любити свою батьківщину; треба пропагувати важливість патріотизму та націоналізму, боротьбу проти ворога нації – в першу чергу комуністів.

Зараз для України настали дуже складні часи, і Вам треба бути сильними. Лише сильні можуть врятувати свою батьківщину.

Не сподівайтесь, що якісь інші сили прийдуть Вам на допомогу – Ви господарі власної долі! Не сподівайтесь, що захід або хтось інший врятує Україну від російського імперського звіра – вони всі боягузами, і завжди були боягузами. Ми це прекрасно знаємо, і пам’ятаємо, як вони нічого не зробили щоб нам допомагати, коли ми були в подібній ситуації 20 років тому. Звісно, легко сказати “будь сильним, чини спротив” – але це єдиний шлях, це взагалі головний сенс життя… Ще, варто мати хороші стосунки з націоналістами з інших країн, які розуміють, коли і як можна допомагати.

Який Ваш погляд на іслам?

У нас немає якогось конкретного погляду на іслам. Ми всі секуляристи, і ставимось до всіх релігій однаково. Ми намагаємось переконати людей, що всі релігії можуть мирно співіснувати. Ми гарантуємо свободу для людей всіх релігій, незалежно від того, в що людина вірить – найголовніше, аби це не нав’язував іншим. Немає значення, чи вірить він в Бога, Богів, або взагалі не вірить.

У нас немає проблем з жодною релігією, але ми сильно проти радикальних форм кожної з них (проти радикального ісламу, радикального християнства і так далі). Ми вважаємо, що релігія – для серця, не для парламенту… Тобто, релігія не має брати участь в політиці, але й політика не повинна втручатись в релігію.

Протягом історії, різні релігії існували на території Боснії, але народ ніколи не змінювався – тут завжди проживали люди європейського походження (до речі, спеціалісти з генетики підтверджують, що босняки належать до прото-європейців, якщо що). Сучасна багаторелігійна ситуація в Боснії спричинена діями сил з заходу та сходу. Тому люди обирали ту релігію, яка найбільше їм сподобалась. В Боснії християни та мусульмани відрізняються лише за своїми переконаннями, а не на генетичному рівні.

Багато-хто вважає, що різні сили на заході й сході роблять все, аби відбулася так звана боротьба цивілізацій – насамперед боротьба між християнами та мусульманами. Яку роль можуть відігравати боснійські націоналісти щоб завадити цьому?

Це може відповідати дійсності, але не обов’язково. Ми вважаємо, що в цьому плані не так важливі конкретні сили на заході і сході, як люди за кадром. Існують сили, яким вигідні подібні масштабні конфлікти, і ми відкрито заявляємо що ці люди – це сіоністи. На нашому континенті вже відбулися дві жахливі світові війни які призвели до кровопролиття і значних матеріальних та людських втрат, і зараз їм потрібен новий конфлікт. Наступного разу, це може бути конфлікт між християнами та мусульманами, але звісно, це все можна зупинити. Хоча, теперішня ситуація у світі говорить про те, що якщо і буде новий конфлікт, то скоріше за все через економічні причини, тобто не боротьба між релігіями або цивілізаціями. Звісно, треба робити все, аби нічого подібного не відбулося – адже це була б була б жахлива війна, скоріше за все з застосуванням ядерної зброї. Щодо мусульман та християн, то їм треба співпрацювати проти взаємного ворога. На жаль, багато з тих, хто “дуже пишається” своєю релігією значно радикальніші, аніж справжні віруючі, тому вони не знають що обидві священні книги – Коран та Біблія – говорять, що треба поважати інші релігії. У мусульман та християн значно більше спільного, аніж відмінного, але саме радикали з обох боків провокують конфлікти між послідовниками цих релігій.

Боснія – чудовий прилад цього. Християнство та іслам співіснують тут абсолютно мирно протягом нашої давньої історії. До речі, під час останньої війни, християни та мусульмани разом боролись за Боснію. Боснійські націоналісти намагаються розповідати всій Європі, що іслам сам по собі – не проблема і не головна небезпека для Європи. Головна небезпека – радикали та екстремісти, які використовують релігію в політичних цілях, які вбивають інших людей “іменем Бога” – це жахливо! Жоден Бог не любить тих, які вбивають безневинних людей.

Головна проблема полягає в тому, що іслам європейцям представляють смертниками, радикалами, екстремістами і терористами, а не справжніми віруючими, які справді знають ісламське вчення. Якби європейці знали справжній іслам (а не той, який щодня бачать по телевізору) – то зрозуміли б, що головна небезпека для нашого континенту – не іслам. Але такий розвиток подій – просто не прийнятний для тих, які хочуть конфлікти , і саме вони – головний ворог всіх цивілізацій, не лише європейської.

Ще варто європейцям зрозуміти, що стосується проблеми масової імміграції – що винні не самі іммігранти, а ті, які нав’язують, поширюють, фінансують і підтримують масову імміграцію – сіоністи.

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *