Ассиміляція

Існує припущення, що ватаги з іммігрантів можуть перетворитися на українців чи європейців, якщо вони відмовляться від своїх культурних витоків (коренів). Насильницька асиміляція, по суті, є прихованою формою расизму. Крім того це суто утопічна ідея. Вчення про асиміляцію зародилося на квазі-релігійних і універсалістських ідеалах як американських і французьких, так і російських революцій. Воно відкидає існування націй, а етнореалії вважає необґрунтованим припущенням, натомість цінує лише індивіда-споживача.

Лише невеликі національні меншини можуть бути асимільовані. Ніколи в історії масових еміграцій люди не були асимільовані тими, серед кого посилилися. Зіткнувшись з даним провалом щодо асиміляції, державні мужі затвердили стратегію інтеграції іммігрантів. Але і тут їх спіткала невдача.

Ба більше, мусульманські та іноземні меншини, в багатьох районах їхнього проживання, перестали бути меншинами та помінялися місцями з європейцями, які змушені засвоювати культуру та звичаї колонізаторів! Будь-яка асиміляція рівноцінна культурному геноциду як для асимілятора, так і для асимільованого.

Залишити відгук

Ваш е-mail не буде оприлюднено! Обов'язкові поля позначено *